Kup si nemovitost v zahraničí! S námi můžeš jednoduše!

23.05.2024

Nová éra investic: Snadné financování nemovitostí v zahraničí od 21. 5. 2024

Máte sen o vlastním prázdninovém domě u moře nebo investiční nemovitosti v zahraničí? Od 21. května 2024 je to s námi snadnější než kdy dříve!

Naše společnost Vám nyní nabízí možnost snadného a rychlého financování nákupu nemovitostí mimo území České republiky. Ať už máte zájem o krásný apartmán v Chorvatsku nebo atraktivní nemovitost v Bulharsku, jsme tu, abychom Vám pomohli splnit Vaše sny.

Stačí se na nás obrátit a my se postaráme o vše potřebné. Díky našim profesionálním službám a dlouholetým zkušenostem v oblasti financování nemovitostí Vám zajistíme hladký průběh celého procesu. Od první konzultace až po konečné uzavření smlouvy – vše zařídíme za Vás.

Nejen, že Vám pomůžeme s financováním nákupu nemovitostí v oblíbených destinacích, jako je Chorvatsko, ale nově od 21. května 2024 také v Bulharsku. Tyto dvě destinace jsou známé svou krásnou přírodou, příznivými cenami a rostoucím realitním trhem, což z nich činí ideální volbu pro investici.

Naše služby jsou dostupné pro financování nemovitostí mimo území České republiky, s výjimkou rizikových zemí, které nepodporujeme. Vaše bezpečnost a spokojenost jsou pro nás na prvním místě.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! S námi je pořízení nemovitosti v zahraničí snadné a bez starostí. Splňte si svůj sen o vlastní nemovitosti u moře nebo výhodné investici s naší pomocí.

Kontaktujte nás

Pro více informací a začátek spolupráce nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 739 618 619 nebo emailem na petra.rolova@okklient.cz nebo navštivte náš v kanceláři. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vaše cesta k zahraniční nemovitosti začíná právě teď.

Kontaktujte nás

Chcipojistitmajetek

Petra Rolová

Jugoslávská 3038/40A, Ostrava-Zábřeh, 700 30

+420 739 618 619

petra.rolova@okklient.cz

prolova@ibs-makler.cz

chcipojistitmajetek@ibs-makler.cz

Online rezervace termínu schůzky

Vzdálenost není překážkou. Informativní schůzku je možno řešit online, telefonicky nebo osobně.

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.