MOTO SEZÓNA - POJIŠTĚNÍ MOTOREK, ASISTENCE PRO MOTORKY - JSME VÁŠ PARTNER NA MOTOSEZÓNU

MOTO SEZÓNA S NÁMI
MOTO SEZÓNA S NÁMI

Pokud vlastníte motorku, naše pojištění je pro vás ideální volbou. Nabízíme povinné ručení i havarijní pojištění, které vám poskytne komplexní ochranu nejen na českých silnicích, ale i v zahraničí.

Díky naší skvělé asistenci se nemusíte obávat krádeží nebo vandalismu – s námi budete v bezpečí. Ať už plánujete dlouhé cesty nebo jen občasné vyjížďky, naše pojištění vám zajistí klid na duši a maximální pohodlí. Vyberte si jistotu a kvalitní služby, které si váš motocykl zaslouží. 

Pojistíme vám silnou mašinu, skútr i babetu – nic pro nás není problém! Naše pojištění pokrývá vše, od mohutných motorek až po malé mopedové modely.

S námi získáte nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také špičkovou asistenci, která vám pomůže doma i v zahraničí. Už se nemusíte obávat krádeží, vandalismu ani nečekaných poruch. S naší ochranou budete na cestách vždy v bezpečí a pohodě. 

Jsi motorkář? Zavolej! Připrav se skvěle na sezónu.

Služby pro motorkáře

Povinné ručení

Odpovědnost vůči 3. osobám v tarifech od 50/50mil.Kč až po 300/300mil.Kč. Široká nabídka doplňkových pojištění a zvýhodněných balíčků.

Havarijní pojištění na mašinu

Chráníme vás na cestách po ČR i Evropou. Rychlé a jednoduché vyřízení pojistných událostí. Možnost nastavení spoluúčasti už od 1.000 Kč

 

Asistenční služba

Program pro motorkáře, speciálně sestavený tak, aby Vás a Vaši motorku ochránil v ČR i v zahraničí. Ať se cokoliv pokazí, naši asistenční partneři zasáhnou na místě, kde se budete nacházet, a vy tak za 3,5 Kč na den můžete těžit z široké škály služeb. 

Úrazové pojištění pro motorkáře

Máte strach, že se vám může na motorce stát úraz? Ochraňte se před rizikem úrazu, pracovní neschopnosti a dalšími nečekanými událostmi s naším pojištěním, které nezruinuje vaši peněženku. 

Právní ochrana pro motorkáře

Když vás obviní z přestupku v dopravě. Když vás obviní ze zavinění dopravní nehody. Když máte problém s reklamací nového nebo ojetého vozu. Když vám někdo způsobí škodu a nemá se k jejímu uhrazení. Když vám pojišťovna nevyplatí nebo sníží plnění.

Nejste v tom sami

Jsme Váš parťák. Máte nás v zádech. Poradíme Vám. Pomůžeme. Nenecháme Vás ve štychu. Přehledně Vám uděláme srovnání  nabídek, pomůžeme při pojistné události, servisujeme Vám smlouvu a poradíme, když je třeba.

Příklady cen celoročního povinného ručení motorek

Ušetřete s námi

Suzuki GSX, 776ccm, 66kw, 202kg, rok 2024 = již od 610Kč/ročně

Kawasaki Z, 748ccm, 77kw, 406kg, rok 2007 = již od 852Kč/ročně

Triumph Street Twin, 900ccm, 40kw, 425kg, rok 2018 = již od 834Kč/ročně

Yamaha FZ1, 998ccm, 110kw, 410kg, rok 2010 = již od 852Kč/ročně

Suzuki GSX-S1000, 999cm, 107kw, 400kg, rok 2016 = již od 852Kč/ročně

Ceny kalkulovány na osobu 36let, 128měsíců, lokalita Ostrava-Zábřeh, dne 20.5.2024

Nechejte si nabídku spočítat ZDARMA

Vyplňte formulář níže, ozveme se Vám a pobavíme se o Vašem nejlepším řešením.


Vždy víte, s kým jednáte

Nejsme inkognito web ani služba. Vždy víte s kým v telefonu, po emailu i osobně jednáte. Jmenuji se Petra Rolová na finančním trhu se pohybuji přes 17 let. Vždy se snažím společně s Vámi najít tu nejvhodnější nabídku pro řešení vašich potřeb.

Více o mně ... O mně 

Blog cenných informací

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letos nabývá účinnosti nový zákon o povinném ručení. Většina změn se v praxi projeví od dubna 2024 a týkají se prakticky všech uživatelů vozidel. S čím je tedy potřeba počítat?

BLOG cenných informací. Chcete být v obraze? Přečtěte si jako první, co je nového

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů