Podmínky ochrany osobních dat

VAŠE DATA JSOU U NÁS V BEZPEČÍ, SPLŇUJEME VŠECHNY ZÁKONNÉ PODMÍNKY PRO OCHRANU DAT

Udělujete tímto souhlas mé osobě PETRA ROLOVÁ, se sídlem Milana Fialy 247/3, Ostrava-Dubina, 70030 ,IČ:76059570, zapsané v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem: Magistrát města Ostravy (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala tyto osobní údaje: 

– jméno – příjmení – e-mail 

1. Jméno, příjmení a e-mail je nutné zpracovat za účelem předložení poptávané nabídky/kalkulace a kontaktování potencionálního zákazníka, který projevil zájem prostřednictvím vyplnění formuláře. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po neomezenou dobu, dokud se zákazník/potencionální zákazník aktivně z databáze neodhlásí.

 2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím v jakémkoli emailu na odkaz "odhlásit se" nebo prostřednictvím písemné žádostí emailem. 

3. Prosím berte na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: 

– vzít souhlas kdykoliv zpět, 

– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, 

– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, 

– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, 

– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, 

– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. 

4. Přihlášený zájemce/potencionální zákazník k newsletteru dostává od nás informace z BLOGU cenných informací po celou dobu přihlášení k newsletteru. Tento newsletter může kdykoli odhlásit písemně nebo volbou odhlásit se z newsletteru v každém emailu.

Vystaveno dne 1.1.2021 

Petrou Rolovou, IČ 76059570